Potřebuju nový hadry!!!???

Snadno podléhám vlivům z venku. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park a mám s tématikou LP spoustu věcí. Miluju vaping a jsem schopný do toho vrážet dost peněz, abych pak zjistil, že nakonec mi stejně stačí jen dvě věci. Je to prostě mor. Horší to u mě ale je s oblečením. Přiznávám to na rovinu. Jsem dement, co podlehl trendům a módě a doufám, že se z toho začínám probouzet.

Dlouhé roky jsem neutrácel peníze za oblečení. Donosil jsem kalhoty? Koupil jsem jedny nové. Rozpadly se mi boty? Koupil jsem si jedny nové. Takhle to bylo se vším po dlouhé roky.

Momentálně jsem se ale dostal do fáze, kdy kupuju hadry jen proto, abych se cítil “cool”, což je něco, co jsem nikdy nedělal. Jsem schopnej chodit z obchodu do obchodu a hledat ten správnej kus oblečení. Trávím na netu hodiny a hledám to správný tričko. Prostě totální výplach mozku.

Nejhorší to bylo asi přes 3 týdny. V práci se objevila holka s tričkem Tommyho Hilfingera. Následně jsem snad všude narážel na trička od něho nebo od Levis či Calvin Klein. Že mi z toho hráblo? Jo!

Byl jsem v době, kdy jsem po letech obnovoval šatník. Navíc jsem zhubl 20 kilo, takže mi všechno bylo abnormálně velký. Pořád jsem měl nějaké ospravedlnění. Chtít ale jedno tričko za stovky korun? Pro to už žádná omluva není. Je to jen demence a mediální masáž, který jsem podlehl i já.

Kdy jsem se probudil?

Stačilo zvednout prdel a jít si to zasraný tričko od Levis vyzkoušet do kamenýho obchodu. Následně jsem zjistil, že materiál není nic moc a to tričko taky nevypadá vlastně bůhví jak. Dát za to šest stovek? Ani náhodou!!!

Poté jsem se šel podívat do New Yorkeru. Co jsem tam viděl mi doslova vyrazilo dech. Trička, co přesně kopírovaly slavný značky. Musel jsem se smát. Polo tričko s přesným designem Tommy Hilfinger jen bez toho nápisu. Trička Levis jen s nápis F*ck a podobný. Doslova jsem na to zíral a říkal si: “To těm lidem už fakt tak hrabe, že jsou schopný koupit tohle?”.

Už fakt ne. Nejsem zas tak blbej, abych si zavčasu neuvědomil jak debilní moje chování bylo. Mám rád módu a chci vypadat dobře v oblečení, co nosím, ale mít za každou cenu tunu hadrů jen kvůli tomu, že to teď nosí všichni? Nene.

Nikdy jsem takovej nebyl a být ani nechci. Chci se vrátit ke starými modelu – potřebuju to? OK. Pak je vše v naprostém pořádku

Nechali jste se někdy něčím ovlivnit natolik, že vám to nakonec začalo vadit? Máte nějakou závislost, za kterou si i stojíte?

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
tenChemicky
Jsem 27. TS, blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *