Alan Walker Praha 2017

Tenhle víkend byl pro mě neskutečná jízda. Vařily se ve mě emoce, nadšení, ale i lehčí stres z cestování noční Prahou. Vše nakonec dopadlo dobře.

V pátek ráno jsem vyrazil s bráchou do Prahy na vůbec první koncert norského DJ Alana Walkera, který se konal v pražském

SaSaZu. Bylo vyprodáno.
Moc jsem se na něho těšil. Tuhle hudbu absolutně neposlouchám, ale pro Walkera mám prostě
slabost. Známe ho s bráchou z dob, kdy ještě vytvářel první songy pro NCS kanál na youtube.
Vyrazili jsme od babičky něco kolem 9. večer, jelikož před Alanem hrálo několik DJs a o to jsme zrovna nestáli. Byli jsme navíc oba dost nervozní, jelikož bráchovi ještě nebylo osmnáct, ale dostali jsme se dovnitř naprosto bez problémů. Dali jsme si RedBull a šli čekat 3 hodiny na hvězdu večera a samozřejmě pěkně do první řady.

Za zvuků remixu songu Force nastoupil Alan svojí skvělou shop, které ve mě zanechala hluboký dojem. Nejvíce z celého koncertu se mi líbila skladba Sing Me To Sleep, kdy první část sloky a kus refrénu odzpívalo celé publiku – naprosto spontánní reakce.
Velmi mě potěšil i remix na skladbu Hymn For Weekend od Coldplay – tuhle skladbu mám opravdu rád.
Nechyběl samozřejmě osvědčený nový hit Alone.
Nakonec samozřejmě přišlo Faded, kdy jsem uronil i pár slziček. Dopředu se natlačilo ohromné množství lidí, skoro všichni vytáhli mobily a začali točit, což mě trošku mrzí.

Nemůžu říct ani půl špatného slova. Neskutečný zážitek, neskutečná pařba, neskutečné horko, neskutečný ALAN WALKER. Jsem naprosto unešenej a každému, kdo zaváhal nad návštěvou, doporučuju si nenechat ujít jeho koncert až se sem Alan vrátí.

Moc fotek z koncertu nemám, jelikož razím heslo, že fotky za mě udělají profesionálové a já si chci koncerty užívat a ne stát jak ocas s mobilem v ruce.

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
*článek vyšel na původní blogu dne: 31.8.2017
tenChemicky
Jsem 27. TS, blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *