Čmelák aneb dnešní procházka s Ijoy Maxo Quad

Nikdy jsem si nemyslel, že jeden “Čmelák” způsobí za jeden den tolik pozornosti. Dokud jsem nosil
malé bílé Vaporeso, tak si mě nikdo ani nevšiml.

1) Ve vlaku na mě průvodčí “To je elektronická cigareta?” Říkám jí, že ano. Průvodčí se na mě zamračila a aby to slyšel celý vagón, povídá “Kouření i této cigarety je ve vlaku zakázáno, tak to prosím kuřte až venku”. Byl jsem překvapenej, ale slušně jí řekl, že ve vlaku kouřit opravdu nebudu.
Facku všem, co kouří v hromadné, obchoďácích a kinech.

2) Jdu si tak po ulici, přijdu na přechod a cca 50 letá paní na mězůstala zírat, pak z kapsy vytáhla malé Ego Aio a začala vapovat. Snad poprvé jsem viděl někoho takto staršího, že kouří e-cigaretu. A pak, že si na to starší nezvyknout, houbelec.

3) Jdu si tak zpět na nádraží, když dva kluci kolem 13 let “Woow, to je hustá elektronka”. Doběhli mě s tím, zda si jí můžou prohlédnout, že je fakt jako “hustá a krutá”. Řekl jsem jim, že spěchám. Fakt jsem nechtěl vědět, jakou “elektronku” mají oni…

4) Jedu busem domů. Na zastávce si položím Čmeláka na lavičku, vytáhnu liquid a začnu dolévat tank. Kluk, co seděl vedle mě se otočil na svojí matku s dotazem, co to je. Kdyby mohl pohled tý matky zabít, tak jsem na místě mrtvej. Radši jsem to rychle dolil a šel si stoupnout o kousek dál. Přeci jen, mám svojí hlavu rád xD

Na videu je můj nový mód, Ijoy Maxo Quad 315W. Devítí centimetrová bestie na 4 baterky typu 18650 s maximálním výkonem 315 watů. Mód je poměrně těžký a v menší ruce se hůře drží. Přesto je ale krásný a se všemi baterkami má mód parádní výdrž.
Tank jsem nasadil Vaporesso Estoc s tovární hlavou na 0,5ohmu. Není to nic extra, ale na DL postačí a chuť dává dobrou.

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
*článek vyšel na původní blogu dne: 31.8.2017
tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *