Eleaf iStick Pico 75w

Jsem tady opět po velmi dlouhé době a to s dalším vape článkem. Od posledního vape článku se moje sbírka dost rozrostla, ale řekl jsem si, že nemá cenu dělat recenzi dřív než si nové hráčky řádně vyzkouším.

Přináším tedy uživatelskou recenzi na Eleaf iStick Pico 75w v kitu s Melo 3 Mini. Milovaný a nenáviděný mód zároveň, ovšem, co se týče jednobaterkových módů, tak pořád nemá žádnou solidní konkurenci (ikdyž Asmodus Colossal už vypadá nadějně).

To hlavní, proč si Pico kupujeme je jeho rozměr. To, že je na jednu baterii 18650 a má možnost upgradovat firmware či dokonce dovoluje instalaci softwaru Artic Fox.
Mód má 7 cm na výšku, 4 a půl centimetru na délku a 2,3 centimetrů na šířku.Pico je pouze na jednu baterii, takže od něho nemůžeme očekávat žádnou extra výdrž. Přesto mi baterie Sony VTC5 vydrží 2 dny při používání 30-35w, což je celkem solidní. Baterii lze nabíjet přímo v módu pomocí usb kabelu.
Maximální možný výkon 75w potěší všechny, co mají DIY atomizer a chtějí občas i nějaké ty mraky.
Lze vybírat opravdu z mnoha barevných kombinací.

Eleaf iStick Pico 75w se dodává v kitu s atomizerem Melo 3 Mini, který je na tovární hlavy a lze vybírat z opravdu velkého množství odporů. Já osobně, ale doporučuji koupit samotný mód a k němu si vybrat atomizer jiný (například Uwell Crow 3 Mini na tovární hlavy nebo Aromamizer Supreme Lite na motání).
Atomizer Melo 3 je jaksi “kšunt” a to si prostě nemůžu pomoct. Tovární hlavy stojí za starou bačkoru. První dva tanky cítíte poměrně věrnou chuť liquidu, ovšem pak jako když utne. Prostě žádná chuť, nic. Hlava ovšem není spálená a vata je i celkem čistá, přesto z Mela už nic vytáhnout nejde. Je třeba buď dát opravdu chuťově hodně výrazný liquid nebo dát hlavu novou a to se prostě finančně nevyplatí.

Ve výsledku hodnotím tento výběr pozitivně. Pico je pro spoustu lidí k smíchu (je to Eleaf a to je prostě k smíchu), přesto je to jeden z modů, který je vhodný, když začínáte s ekouřením. Malý, levný, na údržbu jednoduchý.

Já jsem ho zvolil jako mód pracovní, jelikož není drahý a jeho rozměrem je velmi skladný. Přesto jsem atomizer Melo 3 Mini položil do stojánku a od té doby se na něj práší.

 

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
*článek vyšel na původní blogu dne: 7.3.2018
tenChemicky
Jsem 27. TS, blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *