Moje barevné vlasy

Vždycky se za mnou lidi otáčeli a mě to poměrně dost lezlo krkem. Ano, důvod měli, ovšem ne takový, za který byste byli rádi. Jednoho hezkého jarního dne jsem si řekl, že chci, aby lidi měli OPRAVDOVÝ důvod se za mnou otáčet a tak přišli na řadu vlasy.

První sundavání mých hnědých vlasů byl docela záhul. Měl jsem na nich ještě zbytky tmavě červené a červená prostě nejde dolů, takže po 3 týdny jsme vlasy s kadeřnicí 3x stáhli až jsem je měl skoro bílé a to jsem nosil cca měsíc než se mi zrodil v hlavě úžasný nápad..
Chci na růžovo a tím vlastně začala moje dráha jako chameleona.

Je fakt, že růžovou jsem nosil cca 2 roky. Občas jsem se nenechal odbarvit, takže jsem měl vlasy fialové, ale růžové jsem se držel pěkně dlouho.
Následovala modrá, která mi moc nesedla a taky dost bídně chytala. U kořínků skoro vůbec a tak jsem během chvíle měl zas odrosty. Na druhou stranu sundat ji byl nadlidský výkon, nechtěla pustit.
Poté následovalo pár měsíců v růžové než mě omrzela definitivně a já si dal na podzim zrzavou, jakože abych ladil s roční dobou.
Zrzavá mi docela sedí a odrosty na ní nevypadají tak úděsně, ovšem výrazný barvy jsou prostě výrazný barvy a tak jsem kolem vánoc šel na pořádně výraznou červenou, kterou jsem měl do

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
*článek vyšel na původní blogu dne: 31.8.2017
tenChemicky
Jsem 27. TS, blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *