Moje nová hračka Smok Guardian Sub Pipe

Nazval bych to pomalu vaperskou evolucí. Skoro každý začíná na něčem malém, potom přejde na nějaký výkonný mód s DIY atomizérem a nakonec dojde k názoru, že potřebuje i něco jednoduchého na pohodové DL.
Každý z nás občas touží po něčem, kam prostě jen dáme žhavící hlavu, nalijeme liquid, zapneme a vapujeme…prostě pohodové DL.

Taková už klasická volba je Smok Stick V8, ale já jsem chtěl něco víc. Něco opravdu stylového a netradičního a nakonec jsem našel.

Moje nová hračka:
Smok Guardian Sub Pipe
Ano, je to elektronická cigareta nebo spíš dýmka, ovšem funguje absolutně stejně jako každá ecigareta.
Vyrábí se ve dvou verzích. Černá a barva dřeva, přičemž barva dřeva se nedá už skoro vůbec sehnat, ale nakonec se mi to povedlo a musím se vám přiznat, že jsem z Guardiana úplně na měkko. Je prostě krásnej.
Dýmka na integrovanou baterii 1900mAh. Atomizér na tovární hlavy Smok Helmet s kapacitou 2ml, což je na mojí spotřebu žalostně málo,

 

ovšem atomizér se dá sundat, takže komu nevyhovuje, může si ho prostě vyměnit. Žhavící hlavy můžete sehnat v různých rozpětích, takže si vybere každý.
Atomizér Helmet je opravdu krásný a zvláště v téhle barevné kombinaci. Má horní nastavitelné airflow a dětskou pojistku, aby  se vám k liquidu nedostal třeba mladší sourozenec a přitom výměna žhavicí hlavy je rychlá a jednoduchá.
Co se týče samotného těla, tak dýmka je poměrně těžká kvůli integrované baterii. Ohníček na dýmce funguje jako spínací a žhavící tlačítko zároveň, což je také to jediné, čím se dýmka ovládá.

Dýmka je opravdu krásná. Sice se jedná o plast, ale působí dost pevně. Je akorát do ruky, pěkně se v ní schová a hlavně se dobře drží, je akorát do dlaně.

Dýmka se nabíjí skrz speciální USB kabel, který má na konci centrpin, který se našroubuje místo atomizéru, takže je třeba s ním zacházet opatrně. V případě zničení se těžko bude shánět.
Na pohodové DL je dýmka jako dělaná. Díky poměrně velké kapacitě vydrží celý den, pokud tedy netaháte jako o život. Jsem z ní vážně na měkko a děsně se mi líbí.
Samozřejmě jsem si k ní pořídil delší zahnutý náustek, aby působila opravdově a pořídil jsem si i kolébku, abych ji měl do čeho pokládat, jelikož si myslím, že takový kousek by neměl jen tak ležet na stole.
Za nějakých 1200kč je to opravdu dobrá koupě. Na zahraničních webech dýmku seženete podstatně levněji a přitom se pořád jedná o originály.

 

 

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
*článek vyšel na původní blogu dne: 1.9.2017
tenChemicky
Jsem 27. TS, blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *