Ochutnávky eliquidů

Je to už nějaký ten měsíc, co jsem psal o pořízení malého Ego Aio. Od té doby se moje vaperské zkušenosti trošku zvětšily a s tím samozřejmě i výbava.

Z malého Ega jsem přešel na trošku větší ecigaretu, i když výkonem ne o moc silnější. Konkrétně jsem si pořídil Vaporesso Attitude s tankem Estoc. Jedná o poměrně jednoduchý jednobaterkový grip s maximálním výkonem 80W, což je pro lehce pokročilého poměrně solidní. Opět se jedná i o velmi jednoduchý mód s tankem na tovární hlavy (na motání se ještě necítím), takže stačí dolít eliquid, trošku si ponastavit výkon a můžete směle vapovat.
Jediná nevýhoda je tank Estoc, který by prý měl zvládnout bázi 50/50,ale není tomu tak. Báze protéká skrz airflow, takže je lepší využívat hustší báze. Konkrétně si kupuji VapeGear Dripper, jelikož se mi zatím osvědčila nejvíce.

Od posledního článku jsem přešel na míchání vlastních eliquidů v množství po 100ml bázích, přičemž vzorky dělám po 10ml, od BM do 30ml. Pokud jste z Chebu či Karlových Varů není problém si nějaký ten vzorek vyměnit 🙂

Big Mouth Retro Kokos/Ananas – Piňakoláda, která je ale lehce mdlá. Špatné to není, ale žádná bomba taky ne. Na konci potahu je citít chemický ocásek, který občas zatřeše asi každým. Míchal jsem několikrát v rozmězí 8-12% a nechával zrát až měsíc. V prvním týdnu se to nedá ani potáhnout, příšerný neodleželý hnus.

Big Mouth Retro Jahoda/Citron – Naprostý opak první příchutě. Tohle je skvělá letní bomba. Úžasná vůně jahod a citronu, skvělá a uvěřitelná chuť bez chemického ocasu. Občas si ji mixnu s Daemon Tears a dodám tomu ještě kremový pomerančový nádech. Mícháno 2x v poměru 10% a pokaždé z toho vyšel skvost, který se dal vapovat už po týdnu odležení.

Big Mouth Beast – Příchuť energetického drinku Monster (ten zelený), který se ale někam ztratil. Míchal jsem zatím jen 2 dávky v podoručeném množství. Jednu nechal stát měsíc, druhou zatím 2 týdny a chutnají stejně. Hodně mi to připomíná lehce nakyslé bonpari, ale do zeleného energyťáku to má daleko.

Capella Chocolate Brownie – První koupená příchuť vůbec. Chtěl jsem něco hodně čokoládového a po čuchnutí k příchuti jsem měl chuť lahvičku vypít. Namíchal jsem celkem 4 dávky v doporučeném množství. Všechny chutnají jako čokoládová bábovka. Opět, špatné to rozhodně není, ale že bych z toho byl nějak odvařený, tak to určitě ne. Bude to tím, že do tanku mám radši ovocné příchutě a od nákupu Retra a dalších, mi tohle leží a zraje už skoro 2 měsíce.

Flavourtec Liquorice – Do pusy bych lékořici nikdy nestrčil, ale do tanku si ji nalévám opravdu ve velkém (zvláště do Ega). Miluju lékořicovou příchuť, ale tohle je opravdové zklamání. Buď jsem už tak navyklý na hotovou Liqua Lekořice nebo je tohle prostě ošizené. Lékořice by měla být lehce nasládlá, ale zároveň i lekce pikantní, ale tohle sladké není ani omylem. Zatím namíchané dvě dávky v poměru 6%, které mi už doma leží přes 2 měsíce.

TJuice Red Astair – Naprostá bomba a zatím to nejlepší, co jsem namíchal. Mám namíchané 2 lahvičky v poměru 15% a už po 3 dnech zrání to chutná naprosto božsky. Neumím tu příchuť moc popsat, ale hodně bych to přrovnal k hodně sladkým třešním s trochou máty a hroznového vína. Ani se nedivím, že tahle příchuť je tak oblíbená.

Namíchaný a neochutnaný mám ještě jeden eliquid a to Rudého Býka (RedBull) od Imperie a podle mnohých je to snad jediná opravdová příchuť energetického drinku.

Někdo by mohl říct, že jsem toho moc nenamíchal, ale opak je pravdou. Něco míchám do 10ml, příchutě od BM do 30ml lahviček. Míchal bych rád a hodně. Nedrží mě finance, ale nemožnost sehnat za dobrý peníz prázdné lahvičky xD

Pokud máte nějakou ozkoušenou a dobrou příchuť, můžete klidně napsat. Rád se nechám inspirovat.

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
*článek vyšel na původní blogu dne: 31.8.2017
tenChemicky
Jsem 27. TS, blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *