Pořídil jsem si Ego Aio

Jakožto dýmkař mám neustálou chuť něco tahat do plic. No, ne vždy to jde a ne všude je to vhodné. Dost jsem přemýšlel jak tenhle problém vyřešit a nakonec jsem skončil u e-cigarety, o které vím, že ji hodně dýmkařů má a nebo na ní prostě přešlo.

Nechtěl jsem žádný mrakostroj za tisíce, ikdyž by se mi líbil. Chtěl jsem prostě něco, do čeho dám
naplň, zapnu a jedu. myslím, že jsem si vybral dobře. Má poměrně solidní výdrž (k mé spotřebě), pro mojí spotřebu solidní nádržku a celkově je to malá a lehká hračka.

Co se týče liguidů, tak zatím jsem ve fázi poznávání. První jsem zkoušel samozřejmě Dekang a to příchuť jablko a nic moc. Poté jsem si koupil Fruit Mix a to už je poměrně dobrý. Dokonce to i méně škrábe v krku.
Před týdnem jsem u jednoho stánku v obchoďáků narazil na liquidy Liqua a nebyl jsem si jimi úplně jistý. Nakonec jsem si na test koupil jednu lahvičku s 50% slevou (měsíc před zárukou) s příchutí Lékořice a jsem tím úplně nadšený. Úžasná vůně, skvělá a přirozená chuť. Prostě lahůdka. Už se těším na další příchutě od této značky.

Vím, že vaping je teď hodně v kurzu, ale upřímě si nemyslím, že by to bylo až tak žhavé.
Ono jde totiž o to, že tyhle věcičky často vidím v rukách školáků, kteří si do toho cpou takzvanné “nulky” – liquidy s příchutí bez nikotinu.
Jde prostě jen o frajeřinu. Mít, co největší, nejvýkonější a nejhezčí mrakostroj ze všech spolužáků. Vtipné…

Každopádně, tohle je skvělá věc k mé vodní dýmce a neustále to dudlíkuju. Používám zatím liquidy s 6mg nikotinu a je to pro mě naprosto dostačující.
Malá, jednoduchá, poměrně levná hračka k vodní dýmce. Alespoň pro mě 🙂

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád

*článek vyšel na původní blogu dne: 31.8.2017

tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *