RECENZE: DOBRÁ ČAJOVNA CHEB

Od čajovny očekávám příjemné prostředí, velký výběr čajů, fantastické vodní dýmky, příjemný a pohotový personál. Dočkal jsem se…

Jsem zavislý na mátovém tabáku od Medité, což je mimochodem český tabák s příjemnou chutí a vůní. Pro mě TOPka. Čajovna kromě Medité nabízí i klasiku v podobě Al Fakher či Nakhla, k tomu vaporizační pasty a dokonce i ovocné mixy, což v létě vážně potěší.

Takže první, co jsem si hned poručil byla VD (vodní dýmka) s Medité máta. Když mi VD přinesli, tak jsem málem spadnul ze židle.

Dýmka byla čistá a byla v ní čerstvá a průzračná voda, což je luxus, o kterém si můžete nechat ve spoustě čajovnách jen zdát. A největší lahůdka? Donesli mi VD Nebulla Pipe, což je naprostý klenot. Skleněno-kovová elegantní dýmka české výroby, která mi lehký tah, je krásná, je pevná (nekymácí se) a celkově je to prostě luxus za 15 tisíc korun českých a to prostě chcete…

Co se týče čajů, tak jsem nevěděl kam s očima. Velký a lákavý výběr. Nakonec jsem zkusil “vůně kašmíru” a trefil jsem se do mé momentální chuti.

Velice jemný, osvěžující a příjemný čaj s výraznou chutí hřebíčku. K tomu mistička třtinového cukru, lžička a ubrousek. Opět něco, o čem si můžete nechat jen zdát.

Vůně Kašmíru: Opojně vonící nápoj, vůně lákavých dálek Východu. Směs zeleného, polozeleného a černého čaje se sušenými jablky, pomerančovou kůrou a hřebíčkem. Nálev žlutavozelené barvy, pronikavé hřebíčkové vůně a chuti lehce natrpklé s dozvukem ovocným.

Opravdu příjemné posezení v centru Chebu. K tomu velice ochotná obsluha, která rozdává úsměvy na všechny strany. Čaje i VD jsme měli na stole hned, vyměna uhlíků opět nebyl problém. Když připočtu, že z rádia hráli normální písničky, tak návštěva opravdu stála za to…

Jsem v tomhle dost kritický, protože návštěva čajoven není zrovna levný koníček, takže očekávám luxus a tady jsem se ho dočkal.

Jediná škoda, že na pódia s polštářky je lepší mít rezervaci…

Dobrá Čajovna, Cheb

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
*článek vyšel na původní blogu dne: 31.8.2017
tenChemicky
Jsem 27. TS, blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *