Recenze: Dobrá Čajovna Karlovy Vary

Tuto čajovnu v Karlových Varech jsem navštívil podruhé a to v poměrně krátké době a jsem prostě nadšený.

Je to moc příjemné místo s příjemnou a pohotovou obsluhou. S velkým výběrem čajů, jídla i vodních dýmek. Mají dostatek míst jak k sezení, tak k ležení.
Vodní dýmku jsem ochutnal při první návštěvě. Dal jsem si Al Fakher višeň-máta do dýmky Nebulla Pipes. Dýmka opět čistá s čerstvou. Výměna uhlíků také nebyl problém. Chuť dýmka skvělá. V tomto ohledu není, co vytknout.

Čajovna je perfektním místem na relax. Druhá návštěva byla čistě pro zklidnění nervů po těžkém víkendu stráveném v Praze a odcházel jsem naprosto uvolněný a plný dojmů.

Poprvé v životě jsem v čajovně jedl. Dal jsem si nějaké indické jídlo, což bylo tofu s hráškém v rajčatovo-kokosové omáčce s pita chlebem. Pálilo to jako čert, ale bylo to opravdu vynikající. Nejsem vegetarián a můj vrchol vegetariánství je okurkový salát jako příloha k obědu. Děsně mi to chutnalo.
Jako třešničku na doru jem si nechal donést teplý banán se skořicí v pita chlebu.

Ochutnal jsem celkem dva čaje. Červený čínský čaj, který je známý pod názvem Královský Vlas. Na čínské čaje si moc nepotrpím, ale tento byl opravdu výborný. Podává se bez curku a přesto je poměrně dost sladký.

Poté jsem měl chuť na silný černý čaj, který by byl ale hodně sladký a dostal jsem přesně to, na co jsem měl chuť:

Vzpomínka na Jeruzalém:
Černý indický čaj kořeněný mletou skořicí podle tradiční chasidské receptury. Kůra skořicovníku, ve spojení se silným černým čajem dává 
v šálu jemně euforizující nápoj omamné vůně a červenohnědé barvy.

Byl jsem naprosto spokojený, zrelaxovaný a nadšený. Bylo to úžasně klidné odpoledne. Odcházel jsem plný dojmů z příjemného místa.
Obsluha naprosto skvělá, vstřícná, ochotná a hlavně trpělivá. Ve Varech je to naprosto skvělý podnik. Už teď se těším na další dobré čaje a jídlo…

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
*článek vyšel na původní blogu dne: 31.8.2017
tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *