Kde (ne)jíst #1 – Wellness Hotel GREEN PARADISE

Miluju burgery. Není snad žádný podnik v Karlových Varech, kde bych si nedal burger. Bylo tedy jasné, že když se objevila nová a lákavá nabídka na slevomatu, tak ji musím vyzkoušet.

Kde: Wellness Hotel Green Paradise Karlovy Vary
Co: Burger s hovězím masem a sýrem Cheddar, hranolky a majonézou pro 2 osoby
Za kolik: 299kč


Hotel vypadá od pohledu dost staře. Klasická komunistická stavba, neopravená, U 4* hotelu je to jako pěst na oko.
Když pominu tento fakt, tak interiér hotelu už je něco úplně jiného. Alespoň, co se restaurace týče. Velice příjemné, moderní, světlé prostředí, jež působí velice svěžím dojmem.

Číšník nás usadil ke stolu a zeptal se, co si dáme k pití, přičemž nenabídl nápojový lístek. Chyba. Nemůžu si přeci objednat, když nevím co mají.

Burgery přinesli celkem rychle. Vypadaly přímo fantasticky. Jen se zakousnout. Hranolky sice nebyly steakové nebo alespoň domácí, ale tak oželet se to dá, ovšem byly studené a to už se oželet nedá.
Studené hranolky předpokládám u dovozu, ale ne v restauraci, kde mi je mají připravit čerstvé.

Co se týče burgerů samotných, jak už jsem psal, vypadaly famózně, jenže vevnitř už tak famózní nebyly. Já jsem chtěl burger medium, dostal jsem absolutně syrový. Přítelkyně chtěla zas hooodně propečený a dostala právě medium a i ten chvílemi vypadal dost syrově.
Je to vážně škoda, jelikož ostatní ingredience byly super. Výborná žemle, spousta slaniny a sýru a velice kvalitní maso, které bohužel zkazil kuchař.

Po dotazu číšníka, nám prozradil, že jsme první, komu ho připravují. Číšník byl ovšem velice milý a trpělivý a s klidem snášel moje výtky, jež nebyly zrovna v malém množství.

Nakonec jsme zaplatili pití a odešli s tím, že za 2 měsíce přijdeme na retest. Nepřijdeme. Na slevomatu nabídka už není a burger stáhli v nabídky 🙁

Bodové hodnocení? 4/10 a to jen za dobré pivo, skvělý drink, příjemnou obsluhu, pěkný interiér a burger lahodící oku
 
Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

One comment on “Kde (ne)jíst #1 – Wellness Hotel GREEN PARADISE”

  1. KájaLaurichů napsal:

    Interiér se mi hodně líbí, burger na pohled taky, ale přijde mi škoda a možná tak trochu zbabělost, že burger, místo aby si mákli na jeho přípravě, stáhli z nabídky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *