Kde (ne)jíst #2 – Daily Fast Food & Cafe Cheb

Dostal jsem dnes chuť na dobrý burger. Kolem Daily Fast Food & Cafe Cheb chodím už několik dlouhých měsíců a až dnes jsem se odhodlal ho vyzkoušet. Jak dopadl dnešní food test?

Kde: Daily Fast Food & Cafe Cheb

Co: Hovězí burger se slaninou + cibulové kroužky

Za kolik: 99 za burger, 49 za cibulové kroužky

 

Musím uznat, že když jsem si jídlo donesl domů, byl jsem mile překvapený. V cibulových kroužcích nechybělo parátko av tašce několik ubrousků. Chválím.

Cibulových kroužků byl plný kelímek, což je za 49 korun, výborná cena. Kroužky byly silné a dobře usmažené. Chuťově opravdu výborné.  Palec nahoru a jen a jen doporučuji.

Burger byl ještě větší překvapení, protože doslova přetékal. Velké a dobře propečené maso, čerstvý salát, hodně slaniny, dva velké plátky rajčete, velká kolečka salátové okurky, sýr Čedar, červená cibule, omáčka a co mě opravdu hodně překvapilo, byla porce brusinek a já prostě miluju brusinky.

Celkově jsem z návštěvy nadšený. Opravdu velice příjemná obsluha, jež mi pomohla vybrat chuťově skvělý burger. Podnik působí moderně a svěže. Jako další plus hodnotím free wiifi a v létě také možnost sedět venku.

 

Bodové hodnocení? 10/10 za absolutně skvělý burgerový zážitek a vážně se těším až si dám burger v kuřecí verzi.

 

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

One comment on “Kde (ne)jíst #2 – Daily Fast Food & Cafe Cheb”

  1. Ivana napsal:

    Takže z kde Nejíst se stává Kde jíst. V tomhle případě konec dobrý, všechno dobré!
    Tak příjemné zažití.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *