Kde (ne)jíst #3 – Burger Jako Kráva

Opět jsem dostal chuť na nějaký ten šťavnatý burger a jelikož ve Varech to mám všude saaakra daleko, zvolil jsem dovoz přes “Jídlo Pod Nos”.

Kde: Burger Jako Kráva, vyrábí “Polévkárna U Mámy” Karlovy Vary 

Co: Burger 200g Barbecue + hranolky

Dovoz: Jídlo Pod Nos

Cena: 140  burger s hranolky, 11 obal, 25 dovoz = celkem 176

Na dovoz z tohoto podniku měli 30 až 60 minut. Jídlo jsem dostal v 17.05, přičemž jsem si ho objednal v 16.03, takže hodnotím podruhé velmi dobře. Jídlo přenesli teplé. S dovozem konkrétně u “Jídlo Pod Nos” zatím nemám jediný problém a doufám, že to do budoucna vydrží.

Co mě trošku zarazilo bylo, že mi jídlo poslali jen v té papírové krabičce. Nebylo v tašce či sáčku. Ano, krabička je velice šikovná a dobře zavřená, ale nikdy nevíte, co se může v kufru přihodit a to poslední, co by se vám líbilo, mít hranolky sesypané z podlahy auta. Příště ještě vše do tašky. Navíc chyběly ubrousky. Jeden přihodit mohli. Ne každý jí dovoz doma. Co se týče zabalení, tak tentokrát je to na “štíra”.

Co se mi hodně líbí, jsou jejich krabičky. Jsou čistě z papírového kartonu, tudíž jsou plně recyklovatelné. Za to opravdu velké plus. Obal je rozdělený na dvě části. Jedna pro burger, druhá pro hranolky. Kurýr nevozí tedy zbytečně několik krabiček. Toto řešení je vážně super, nehledě na to, že obal je dobrý pro hranolky. Nepaří se v něm, nelepí se na něj, prostě ideální obal.

Hranolky z minulé objednávky byly fakt dobré. Tentokrát se dobré hranolky nekonaly. Byly lehce připálené a ty menší byly díky tomu už nepoživatelné. Navíc nebyly vůbec osolené. Tyhle hranolky nebyly dobré a snědl jsem z nich velmi málo. Navíc při objednávání nikde není psáno kolik gramů hranolek dostanete. Nabízí jen dvě verze – po 200g a 300g, tak tuším, že je to ta menší verze.

Burgery tady prostě umí, opravdu umí a podruhé nezklamali. Dvě masa, hodně sýra, červená cibulka (tu já v burgeru moc rád), nakládaná okurka, rajče, ledový salát, barbecue omáčka. Chuťově výborně sladěný burger. Tentokrát jsem měl opravdu co dělat, abych ho celý snědl. Trošku mě zamrzela bulka. Je lehce osmahnutá a nejspíše na ní trošku zapomněli, což mělo za následek její následné rozpadání při konzumaci, ale tak šikovný člověk si doma poradí. Venku by to bylo asi horší, ovšem na chuti to neubralo

Bodové hodnocení? 7/10 za výborný burger, rychlý dovoz. Ovšem ty hranolky jsou vážně fail a přibalit jeden dva ubrousky by nikoho nezabilo.

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *