Wismec Luxotic NC 250W Box Mód

Před asi měsícem jsem dostal od přítelkyně box mód, který se mi zprvu moc nelíbil, ale věděl jsem, že funkčně to bude pecka. To poslední, co jsem tušil bylo, že se do něho úplně zamiluju.

Jedná se o Wismec Luxotic NC 250W. Tento mód vychází ze svého předchůdce Wismec Noisy Cricket II, což je skvost mezi cenově dostupnými mechanickými módy na dvě baterie, který se dá regulovat pomocí potenciometru.

Cena módu: cca 1299kč

Co se týče Luxotic NC, tak se též jedná o mód na dvě baterie s čipem, jehož napětí se reguluje pomocí potenciometru. Je třeba upozornit, že se nejedná o mechanický mód, jelikož má všemožné ochrany proti zkratu, podbití atd. Dále je zde možné přepínat mezi zapojením na sérii či paralelně, tudíž si buď můžete výkon regulovat či jet čistě na to, co vám dají baterie.

Mód sedne do ruky a drží se dobře. Nemyslím, že by byl nějak extra velký či těžký. Přijde mi akorát k počtu použitých baterii. Máte na výběr ze dvou barevných variant – červená a zelená. Na fotkách se mi více líbí červená varianta, ale když jsem je viděl v reálu, tak jsem dal přednost zelené. Je taková decentnější.

Co se ještě vzhledu týče, tak tlačítko na výběr modu žhavení, mohlo být méně nápadné. Ten “kolík” je doslova jako pěst na oko.

Na Luxoticu mi vadí pouze jedna jediná věc. Pokud máte nastavené sériové žhavení, tak při stisknutí žhavícího tlačítka, baterie pískají a to v každém kusu. Záleží také na nabití baterek. Čím více jsou nabité, tím více jdou slyšet. Nijak to nevadí, ale dobrý dojem to prostě nedělá.

Osobně jsem ale s Luxotic NC velmi spokojený. Má velice dobrý powermanagement – okamžitě žhaví. Používám na něm VV Bonza RDA s drátem Demon Killer Flat Clapton v dualu s výsledným odporem 0.4 ohmů a baterie mi vydrží dva dny (LG HG2). Celou dobu jede mód stabilně. Až tak dvě hodiny před úplným vybitím mi začne výkon slábnout, ale pořád se dá slušně kouřit. Rozhodně to není žádná “náhlá smrt”.

Povrchová úprava je také na dobré úrovni. Mód tahám už nějakou dobu po kapsách, valí se v batohu a všude možně a nevidím na něm žádné škrábance či oděrky. Nechybí samozřejmě redukce na baterie 18650 a spodní dvířka drží pevně jak židovská víra.

Začal jsem mít rád módy bez displeje řízené potenciometrem a tento kousek jsem si opravdu zamiloval. A za tu cenu? Skvělá koupě.

Pokud se vám článek líbí, zanechte komentář. Popřípadě ho můžete sdílet.

Za každou odezvu budu rád

 

tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *