Nepotřebuju slyšet nikoho!!!

Jsem jako chameleon. Neustále se měním. Ne, že bych se nemohl najít, to už jsem se našel dávno, jen prostě rád zkouším vše, co mojí hlavu napadne – pestré barvy, dredy, tetování, piercingy, oblečení a v neposlední řadě vlastně i to jídlo.

Před pár dny jsem se nechal ostříhat a to i přes tvrzení, že vlasy nesundám, jelikož jsem chtěl na podzim vracet dredy. Smůla. Svoje vlasy jsem zredukoval o cca 75% a zůstalo mi jen takové “malé koště” na temeni hlavy, jež jsem si nechal obarvit na zeleno. Prostě miluju zelenou a myslím, že mi ze všech barev sluší nejvíc. Neskutečně se mi účes líbí. Je to praktické a velice jednoduché na údržbu a hlavně, čím víc neupraveně to vypadá, tím je to hezčí.

Doma samozřejmě přišla ostrá kritika, ale tak nemůžu to mít prarodičům za zlé. Starší si na tohle prostě nezvyknou asi nikdy a navíc je to prostě rodina a tam to beru samozřejmě jinak. Netvrdím, že se neohradím, ovšem spíš se tomu společně smějeme. Tak nejsem žádnej suchar, neee…Pokud teda nepočítám budoucí tchýni, která moje barvy chválí, protože pak prej jdu dobře vidět…

Co mě ale sakra štve je reakce okolí. Nepotřebuju slyšet, jak super vypadám a jak je to úžasný. Přesněji…Nepotřebuju od nikoho slyšet nic. Názory lidí okolo mě jaksi nezajímají. O to víc mě štve, když mě někdo v práci zastaví se slovy: “Ale tohle ti přeci vůbec nesluší. Ty dredy ještě šly, ale tohle je fakt hrozný. Předtím jsi to měl lepší.” Ó MŮJ BOŽE!!!

Víte, jsem ten typ člověka, který si na sebe vezme, co uzná za vhodné, i když se ty kousky oblečení k sobě vůbec nehodí. Mám prostě vlastní styl a podle toho si jedu. Chápu, že moje reakce může vypadat i dost arogantně, ovšem když o názor prostě nestojíte, tak ho slyšet nechcete. Pak samozřejmě nastává i ta situace, kdy ten názor slyšet chcete a najednou všichni mlčí, jelikož vám nechtějí říct nic ošklivého. To mě dokáže fakt rozpálit do ruda.

Chci slyšet názory druhých? Druzí mlčí.

Nechci slyšet vůbec nic! Všichni mají najednou plnou hubu i hnusných keců, na který není nikdo zvědavej.

Zastávám názor, že pokud je někdo na kritiku připravenej, tak si o ni sám řekne. Jsou ovšem chvíle, kdy víte, že okolí váš vzhled prostě nepřijme a tak o kritiku nestojíte.

Co vy? Jak vnímáte kritiku na svůj nový vzhled, když víte, že je hodně extravagantní? Svoje odpovědi a názory zanechte v komentářích.

Pokud se vám článek líbí můžete sdílet.
Za každou odezvu budu rád
tenChemicky
Jsem 27. TS, blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

One comment on “Nepotřebuju slyšet nikoho!!!”

  1. Denisa napsal:

    Jestli se neurazíš, přesto že tě to nezajímá, vypadá to dobře. Mně taky zvlášť ty negativní názory nějak moc nezajímají. Rodiny, kamarádů, známých, nebo alespoň lidí se kterými jsem zapředla hovor mě trochu zajímají ale náhodných lidí na ulici moc ne. Zrovna dnes nějaká vážená paní v důchodovém věku oznamovala jiné vážené paní důchodového věku (drbny co neumí nic jiného než pomlouvat a ztrpčovat život) patřičně nahlas, kdybych to náhodou neslyšela já a vůbec celá ulice, že je to otřesná barva. A já jsem si taky řekla: Panebože proč jí to říká?! Vždyť každý máme svůj názor a už vůbec jsem o jejím názoru nemusela vědět já. Za mě teda chválit nebo mlčet. Ono táhle hmmm vydá za sto slov a já pochopím že ona osoba není nadšená ale nemusí mě tím otravovat. Prostě nechápu proč má někdo potřebu mě na to upozorňovat. Taky neříkáme že tam ten má hnusné to a tamto, tričko nebo třeba chůzi, i když se nám to zrovna nelíbí, ale ono jak jde o nějakou extravaganci tak všichni musí moralizovat, no.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *