Čechomor Loket 2018

Víte, když nějakou hudbu nemáte rádi, tak na ty koncerty prostě nechodíte. Já nemám rád Čechomor. Nelíbí se mi lidové písničky (asi trauma ze školy, hmmm) v kombinaci s moderní rockovou hudbou. Přesto jsem minulou sobotu  byl v Lokti na jejich koncertě.

Do Lokte jsme dorazili, když hráli Saint City Orchestra, což je kapela ze Švýcarska hrající irskou hudbu a musím se přiznat, že tohle mělo něco do sebe. Zvlášť, když jsem u toho popíjel whisky. Muzika velice slušná a energická. Zpěvák za stálého pokřiku fuck hecoval publikum, ale nejvíce dav rozpálil harmonikář, jež pobíhal mezi lidmi, skákal po sudu a bylo vidět, že ho atmosféra Lokte fakt baví.

Po pauze přišli na řadu hlavní hvězdy večera – Čechomor. Jelikož se jedná o tour slavící 30 let kapely a nové album, měli sebou orchestr a na rovinu vám píšu, že bez toho orchestru bych to asi ani nedokázal poslouchat. Jejich muzika dostala úplně jiný rozměr. Získala na pompéznosti.

Koncert byl velice podařený. Texty jsem moc nevnímal, ale za to jsem poslouchal samotné muzikanty a musím uznat, že hrají fakt dobře. Roky společného hraní jdou prostě slyšet. Jako stálý host je momentálně doprovází Martina Pártlová a opět jsem byl mile překvapen.

 

Celkově hodnotím koncert pozitivně. Atmosféra byla moc fajn, kapely hrály více než dobře. Je dost možné, že mi k tomuto závěru pomohly ty tři panáky whisky, co jsem vypil, ale i tak…Nakonec to nebyl zas tak špatný večer a navíc jsem tím své přítelkyni udělal radost, jelikož jsem opravdu jít nechtěl.

Chodíte na koncerty kapel a interpretů, které moc nemusíte? Byli jste někdy na koncertu kapely Čechomor? Svoje názory pište do komentářů.

Pokud se vám článek líbí, můžete ho sdílet.
Za každou odezvu budu rád
tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *