Marpo Loket 2018

Opět jsem byl součástí něčeho velkého. Marpa poslouchám od nějakých 14 let. Tehdy jsme ho poslouchali všichni, protože kdo ne, tak byl prostě mimo partu – loser a to na sídlišti být prostě nechcete. Mně se ale vryl do kůže a nikdy jsem na jeho jméno nezapomněl.

Když se objevil se svým songem Tak Kdo?, byl jsem úplně mimo. Ten song byl tak skvělej. Věděl jsem, že na něho budu chtít jít, což se mi před rokem splnilo a já se stal součásti Trouble Gang Family a jak začít svojí letošní dovolenou než zrovna Marpem?

Fakt jsem se těšil. Jeho koncerty jsou nabitý energií. Je to pořádnej “hell”, kterej můžete zažít leda tak na metalových koncertech. Tohle je ale rap a hodně dobrej rap.

Marpo přišel na stage přesně a v tu chvíli se spustilo davové šílenství. Za pokřiku Trouble Gang začalo hrát skvělé intro a následně Marpo spustil song Celej Blokk. Koncert se nesl v úžasném duchu. Ani to neumím slovy popsat. Ten pocit, když vidíte lidi doslova zfanatizovaný. Dav doslova šílel. Vzduchem létalo pivo, šátky s logem TG. Lidi pogovali, rapovali. Hnali Marpa a celej Trouble Gang dopředu. V jednu chvíli se v davu objevily i zapálené dýmovnice a vytvořila se tím absolutně skvělá vizuální podívaná. Byla to jedna obrovská rock-rapová party, kterou jsem si fakt užil.

Během 75 minut zazněly songy napříč posledními třemi deskami a na stage přišla i Lenny, zazpívat si s Marpem jejich společný song Kruh.

Kdybych mohl jít znovu, šel bych hned. Marpo je prokazatelně králem českýho HipHopu a kvalitou songů, textů a živých vystoupení, se mu tady nikdo nevyrovná.

tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

4 comments on “Marpo Loket 2018”

 1. K. napsal:

  Marpa znám taky od pradávna, když jsem ještě jezdila na akce s Chinaski, poznala jsem ho i jako bubeníka.

  Loni v dubnu jsem se poprvý vypravila na TG a konečně zase mám tu svou kapelu, kdy se na koncertě vyřádím, vyskáču, vyřvu a upustím páru. Jsou neskutečný, všichni – nejvíc miluju IronKapa, ale ostatní jsou hned těsně za ním.

  Od tý doby se snažím sem tam někam vyrazit, posledně Beroun byl velká paráda, O2 aréna byl taky solidní mejdan (ale na mě moc velký prostory), vánoční Akropole málem spadla.

  Troufám i říct, že na český scéně nemají co se týče show a fanouškovský základny konkurenci.

 2. K. napsal:

  Psala jsem komentář ale nikde ho tu nevidím. To mi blbne notebook nebo to musí projít nějakým schválením? 😀

  Zkusím znova.

  Marpa znám taky od pradávna, později, když jsem začala chodit na akce s Chinaski, jsem ho poznala i jako bubeníka.

  Na TG jsem byla poprvé loni v dubnu na Majálesu a totálně mě pohltili. Konečně jsem objevila kapelu, u který upustím páru, kde se můžu vyskákat, vyřvat, vypustit duši. (Přes všechno špatný mě zas zvedne na nohy).

  Je to neskutečnej nářez, posledně jsem byla v Berouně, tam to bylo boží, O2 byl taky solidní mejdan, ale na mě moc velký prostory, loni vánoční Akropol – to tam málem spadlo. 😀

  Miluju je. Nejvíc IronKapa, ale i ostatní jsou skvělý, jako celek tvoří něco neuvěřitelnýho. Řekla bych, že co se týče show a fan základny, nemají v ČR konkurenci.

  1. tenChemicky napsal:

   Tvůj koment normálně vidím. Schvalování je vypnutý. Asi nějaká proluka ze strany webu..hmm
   Marpo říkal, že chce dát ještě něco většího než byla O2, tak snad to bude stát za to a dostanu se tam 🙂

   1. K. napsal:

    Jojo, zjevil se až po odeslání toho druhýho. Mě ta technika nemá ráda.

    Jojo, Strahov/Letňany a nebo Eden, jsem zvědavá. To si nenechám ujít, i když mě ty davy lidí děsej. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *