Cesta k trapu!!!!

Nikdy bych si nepomyslel, že budu poslouchat zrovna trap. Jeden čas jsem dost poslouchal dupstep. Žádnej hardcore, ale měl jsem toho na svém playlistu dost. Ovšem, to co jedu teď se mi nějak vymklo kontrole.

Všechno to začalo (a taky skončilo) u Linkin Park, který mají rap v sobě, takže jsem k tomu žánru nikdy neměl moc daleko. S příchodem poslední desky One More LIght, jsem logicky spadl trošku k popu. Nic extra sladkého. Všechno, co jsem poslouchal bylo založený na silných beatech a dropech, který se mi sakra líbí.

Potom přišel Machine Gun Kelly a jeho absolutně odzbrojující rap. Úplně jsem mu propadl. Přišel Aerodrome, kde ukázal, že má na to bejt velkej. Následně v Karlíně potvrdil to, že jednou bude TOP 1.

Vydal jsem se po cestě, ze který se zpátky asi už nedostanu. Nikdy se nevzdám Linkin Park. Nikdy se nevzdám lásky k punku a deathcoru.

Trap mě prostě nějak chytil. První, co jsem slyšel byl Riad a jeho Audi. Text celkem o ničem, ale ten beat…ten BEAT je tak ZK*RVENĚ dobrej až mě to totálně dostává na dno všeho.Pak se to na mě začalo nějak valit.

Přišel další song od Riada, první songy od Yzomandiase a Lvcase Dopea. Následně se na mě vyvalil Earth a jeho pecky (hlavně Vibe).

Je fakt, že hlavně u Yzomandiase mě přitahuje jeho vzhled, kterej je hodně blízkej mojí vlastní filozofii a tudíž mě nezajímá ani tak hudebně jako spíš vizuálně a celkově mě ten člověk prostě baví.

Dalo by se říct, že ty songy jsou textem vlastně úplně o hovně. Z 90% je to o penězích, drogách, machrování v drahejch hadrech, děvkách a o tom, jak jsou všichni hustý, že si slávu udělali sami.

Všechno je to založený na chytlavým beatu, silných dropech, synteticky upraveným hlasu a to všechno korunujou vizuálně povedený klipy.

Dá se to vůbec poslouchat? Celkem jo. Je to prostě chytlavý. Když člověk odmaže sloky, který vlastně nedávají vůbec žádnej smysl, tak někdy zbude i něco, co má hloubku a nějakou myšlenku – nebo se to alespoň tak tváří.

tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

One comment on “Cesta k trapu!!!!”

  1. Ďula VK napsal:

    Trap bol povodne hudobny instrumental styl bez šašov a kašparov. Podla mna na to ides zo zleho konca 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *