Co nevynechat v roce 2019

Rok 2019 bude nabušenej, co se akcí týče. Rozhodl jsem se vám vybrat seznam mých TOP akcí, které podle mě rozhodně stojí za to navštívit nebo vidět.

Mike Shinoda

Pro mě akce roku 2019. Ostatně připnutý odpočet na hlavní stránce mluví za vše. Mike Shinoda (Linkin Park) přijede do Prahy 19. března. Bude to velice emotivní večer. Vidět Mikea na pódiu bez Chestera bude hodně silný zážitek. Bez slz se to neobejde a doporučuju každýmu, aby si zkusil sehnat lístek. Nemusím ani říkat jak skvělé koncerty Mike má. Hraje spoustu skladeb ze svého sólového alba Post Traumatic, ale také pecky od Linkin Park. Ostatně můžete si na blogu přečíst dvě recenze z koncertů Linkin Park, Wroclaw a Berlín.

The Offspring v Lokti

Ano, vidíte dobře. Legendy PopPunku devadesátých let budou hrát v Lokti. Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem viděl místo konání. Loketský Amfiteátr je opravdu kouzelné místo, takže koncert bude mít nepřekonatelnou atmosféru. Konkrétně budou hrát 20. srpna.

Bring Me The Horizon na RfP

Tak dlouho jsme o ně škemrali až jsme se nakonec všichni dočkali. Rock For People nám letos veze opět nálož skvělých kapel. Our Last Night, Franz Ferdinand a Bring Me The Horizon, kteří sem přijedou se svojí novou deskou Mantra. Opět “must have” a zážitek roku.

Dva koncerty Rammstein

V kalendáři určitě nesmí chybět jeden z termínů 16.7 a 17.7, protože němečtí Rammstein tu budou zas. Vynikající hudba a pekelná show – to jsou koncerty Rammstein. Lístky už sice nejsou, ale určitě se najde smolný fanoušek, který je prodá.

Marpodrome

Fanoušci Marpa & TroubleGangu si zaškrtnou 28. září. Ten den nás bude čekat 3. Světová Válka, která se odehraje v Letňanech. Koncert pro 25 tisíc lidí, manévry jako za války, dva hosté a samozřejmě spousta muziky. Koncerty Marpa jsou jeden velkej rock-rapovej mejdan. Více o této akci si přečtěte zde

Dvě skvělé tattoo akce

První akcí, která stojí za zmínku je Tattoo Convention Prague 2019. Místo konání je každoročně Výstaviště v Praze. Čekat na Vás budou nejlepší tatéři jak z Čech, tak ze zahraničí, volba Miss Tattoo, spousta muziky, dobrýho piva a možnost nechat se potetovat. Akce se koná od 21.-23. června a info o akci najdete na FB

Druhá akce se koná v Brně a nese název Tattoo Grand Prix Brno 2019. Z doslechu jsem slyšel,že prý je dokonce lepší jako Tattoo Con. Tedy alespoň, co se do atmosféry týče. Akce se koná od 21.-22. září a více info najdete na jejich FB

Do kina na pecky

Logicky začnu tím, na co čekáme už strašně dlouho a to je ukončení dosavadní série Avengers. Poslední díl nese název End Game a do kin jde 26. dubna.

Druhé doporučení je na pohádku mého dětství, Lví Král. Jedná se o “live action” snímek předělaný z animovaného filmu z roku 1994. Film jde do kin na moje narozeniny 18. července. Co víc si přát…

A z kina se přesunu k televizi, protože Game Of Thrones nesmí v mém seznamu chybět. Počítám, že ještě tak dva měsíce a spustí se neskutečná mánie, které se velice rád účastním. Poslední řadu seriálu očekávejte v dubnu.

Co vy akce tohoto roku? Chystáte se někam nebo těšíte se na něco? Svůj tip mi můžete napsat do komentáře.

Pokud se vám článek líbil můžete ho sdílet na sociálních sítích.

Zároveň mě můžete sledovat na Twitteru, Instagramu a Facebooku.

tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *