5 tenisek, které prostě musím mít

Tenisky! Pokud jim propadnete, je to jako láska na celej život. Je jich tolik značek, barev, siluet. Dají se sbírat, mají za sebou příběhy a jejich ceny někdy šplhají do neskutečných výšin. Budu se ale držet při zemi…

Flyknitový jedničky

Nike Air Force 1 Flyknit

Původně jsem chtěl flyknitový Jordan 1, ale včera jsem narazil na nového favorita a jsou to Nike Air Force 1 Mid Flyknit Oreo. Tyhle boty se mi extrémně libí. Dělají se v různých colorway a moc k sehnání už nejsou. Nejvíc mě na nic baví kombinace AF1 podrážky, té Oreo tkaniny a hlavně zapínání na vrchu boty. Do léta si jeden model prostě musím pořídit. Cena bot se pohybuje okolo 3 tisíc.

Žluté Yeezy

Adidas Yeezy 500

Snad každej chce alespoň jednou Yeezy. Většina lidí sahá po modelu 350. Já jsem ale “těžce alternativní” a chci Adidas Yeezy 500 Moon Yellow. Boty, které designoval Kaney West a jsou ve světě velice populární a je jedno o jaký model se jedná. Retail cena toho modelu je 200 eur a resell je minimálně o 50 euro více.

Model 500 je inspirovaný nosorožcem, což je z podrážky jasně patrné. Boty jsou opět dělané v různých colorway. Tahle konkrétní se mi líbí tím, že má jiný odstín podle toho jaké je zrovna světlo – od krémové až po sytě žluto-zelenou.

Uptempa

Nike Air Uptempo

Nike Air More Uptempo je celý název dalších skvostů, které bych chtěl. Je mi celkem jedno v jaké budou colorway a jaké detaily a nápisy na teniskách budou. Líbí se mi samotná silueta těch bot. Působí hrozně masivně. Pokaždé, když se na ně dívám, tak vždy najdu nějaký nový detail. Ty boty jsou samé překvapení. Jejich cena se pohybuje od 4 tisíc výš. Záleží na barevné kombinaci, počtu vydaných kusů a popřípadě kolaboraci.

New Love

Nike Air Jordan 1 New Love

Můj seznam by nebyl kompletní bez pořádných Jordan 1. Poslední týdny pořád koukám na Nike Air Jordan 1 Retro Mid New Love. Kombinace žluté a černé na této siluetě mě uchvacuje. Jedničkový Jordany patří mezi nejoblíbenější tenisky vůbec a sluší jim snad každá barevná colorway. Retail byl 110 dollarů a jejich pře-prodejní cena startuje na 200 dollarech. V menších velikostech se cena pohybuje i kolem 500 dollarů na resell trhu, takže si budu muset počkat až Nike vydá oficiální restock.

Nestárnoucí klasika

Adidas Stan Smith

Aby se neřeklo, že nechci nic basic, tak mám na svém seznamu jeden hodně jednoduchý model bot. Adidas Stan Smith Run. Jedná se o velice basic tenisky, které jsou díky své jednoduchosti hodně populární. Jsou pohodlné s stylové. Dělají se v různých colorway, z různých materiálů a v různých kolaboracích. Cena tenisek se pohybuje okolo 2 a půl tisíce korun a momentálně se dají sehnat za mnohem míň, protože všude jsou výprodeje. Takže hurá do nestárnoucí klasiky.

Máte také nějaké svoje “must have” tenisky? Vybrali byste si nějaký můj model?

Svůj názor mi můžete napsat do komentářů a pokud se vám článek líbil, můžete ho sdílet na sociálních sítích.

Zároveň mě můžete sledovat na Twitteru, Instagramu a Facebooku.

tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

2 comments on “5 tenisek, které prostě musím mít”

  1. Bára napsal:

    Vysněné kecky, to jsem asi nikdy neměla. Tenisky jsou něco, co nosím furt a musí to sloužit, vypadat a nechat se dobře kombinovat, což pro některé z tvých vysněných (z mého pohledu) neplatí. Letos jsem hledala něco, co vydrží, bude to z ekologických materiálů a pokud možno ne z daleka. A povedlo se, vybrala jsem Novesta Starmaster a jsem z nich nadšená. Jsem prostě spíš na klasiku než nosorožce. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *