Kde (ne)jíst #5 – Hotel MILLENIUM

Už dlouho zde nebylo žádné Kde (ne)jíst, takže si myslím, že je čas to napravit.

V sobotu jsem slavil 5 let výročí s přítelkyní a proto jsme si zašli do jedné hotelové restaurace, kde si pravidelně dávám tatarák.

Kde?

Hotel Millenium Karlovy Vary

Co?

3 druhy steaků, salátová variace, hranolky a dezert pro dva

Cena?

Na slevomatu koupíte za 499kč

3 druhy steaků, salátek a hranolky

Nemůžu říct, že bych do Hotel Millenium chodil nějak pravidelně, ale několikrát do roka určitě. Většinou si zde dávám tatarák, který je opravdu výborný. Ovšem ku příležitosti výročí jsme si zašli s přítelkyní na společné menu.

crème brûlée
Crème brûlée

Součástí menu byl mix grill – 3 druhy steaků (hovězí, kuřecí a vepřový), malý salátek ze sezonní zeleniny, velká porce hranolků a jako dezert crème brûlée.

Hodnocení jídla bude celkem stručné. Ze totiž není, co vytknout. Zdejší kuchaři totiž přesně vědí, co dělají. Steaky byly přímo perfektní. Maso měkké a lahodné. Nejvíce jsem se těšil na hovězí steak a byl také nejlepší. Hovězí miluju a tady jsem si opravdu pochutnal.

Salátek byl zalitý balsamicovým octem, což mě extrémně potěšilo. Veškerá zelenina byla čerstvá a chutná. Hranolky perfektní. Ccrème brûlée  jsem jedl poprvé a nezklamal mě. Nebyl přeslazený, čehož jsem se bál, ale zbytečně. K pití jsme si dali Masala limonádu, což je limonáda s příchutí typického indického čaje. Spoustě lidem však chutná jako svařák.

Bodové hodnocení?

Restauraci Millenium dávám 9/10 za skvělé steaky, dezert a super limonádu. Salátek byl dobrý, ale pro mě nic extra. Interiér je klasická hotelová restaurace, ovšem s příjemnou atmosférou a milým personálem.

Nakupujete také vouchery na večeře či obědy přes slevové portály? Chodíte na výhodné menu pro dva?

Svoji odpověď nebo názor na recenze mi můžete napsat do komentářů a pokud se vám článek líbil, můžete ho sdílet na sociálních sítích.

Zároveň mě můžete sledovat na TwitteruInstagramu a Facebooku.

tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

One comment on “Kde (ne)jíst #5 – Hotel MILLENIUM”

  1. Karol Benková napsal:

    Poukázky na jídlo přes slevomat ani přes jiné portály už nekupuji (v minulosti se mi to nevyplatilo), ale pokud je poukaz do ověřené restaurace je mi jasné proč jste po něm sáhli 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *