Czech Street Con 3

V sobotu proběhl v Praze třetí Czech Street Con (CSC). Velký svátek všech, co mají rádi streetovou módu, hudbu a celkově hypebeast kulturu.

CSC se konal v kulturním prostoru divadla x10, DUP39. Čekalo tam na nás 24 prodejců, spousta DJ, bohatý doprovodný program, tomboly o super tenisky a na afterparty Lvcas Dope 🙂

Hypebeasťáci to nefitnuli…

Off White x Nike Blazer Mid Queen

Nechci si tady hrát na nějakýho “hypebeast guru”, ale od návštěvníků jsem čekal jaksi víc. Když vidíš, co se snaží lidi prodat, co se snaží lidi koupit, tak prostě čekáš, že pojedou bomby. Výsledek byl ovšem takový, že cápečci z pražských škol chodili v Yezzy 350 a mikině ASSC. Druzí si na sebe vzali Off White mikinu za 8k a k tomu totálně zničený a zašpiněný Vans. Moc hypebeast to teda nebylo.

Na druhou stranu, byli tam i tací, kteří svému fitu věnovali nějaký čas. Objevila se tam nějaká Bape hoodie, týpek s Bogem, mladej klučík s Bred Banned v kombinaci s Champion mikinou a waistbagem ve stejné černo-červené kombinaci.

Na nohách se hodně nosily Off White, všude samé Jordan 1, mnou oblíbený Uptempa, občas někdo přišel v Raf Simons, k mé spokojenosti jsem zahlédl i Wotherspoony a samozřejmě hodně Yezzy a Vans

Prodejci na Conu

Under Native

Prodejců bylo na můj vkus málo. Kdyby jich bylo o pár víc, objevilo by se nejspíše i více zajímavých věcí. Co ale musím vyzdvihnout byly boty za 24k, Off White x Nike Blazer Mid Queen. Sem tam se objevila nová kolekce Adidas x Bape SuperBowl, Champion x Supreme Jacket (ta zmizela do hodiny), moje oblíbené Revenge x Storm a jeden prodejce s Under Native.

Vím, že můj výběr není nic moc, ale ono v podstatě nebylo moc na co koukat. Prodávalo se hodně triček Palace a Pleasures, spousta Jordan 1 a Yezzy a jeden prodejce měl hromadu triček od Goshy a Supreme.

Když si ale odmyslíme “high fashion”, rozhodně bylo co vybírat u custom stánků. Spousta super střihů, barev, vzorů, potisků. Musím uznat, že to mě opravdu zaujalo. Stayp Labels nabízeli custom Nike Midy. Mohli jste si koupit skvělé mikiny s halucinogenními motivy a jeden prodejce nabízel spoustu vintage bund, košil a triček.

Celkové zhodnocení?

Jediný opravdový mínus vidím v chill zoně, které byla přímo nad DJem, takže o nějakým chillu nemohla být ani řeč (ty židle ani nekomentuju) a nemožnost dát si jídlo přímo na místě (ano, vím, že okolo je spousta fastfoodů, ale ne každý chce kvůli programu odcházet).

Czech Street Con 3

Na druhou stanu je fajn si oblečení vybrat přímo a popřípadě ho i vyzkoušet. Koupil jsem si tričko od Goshy a Supreme a dost mě štve, že jsem si nevzal i novej merch The Mag… Z customs jsem si vybral jedno super oversize triko od Stayp Label a skvělý coat od NTRXZ Movement.

Celej event ale hodnotím kladně a jsem spokojený. Program byl různorodý a vybral si každej. Rozhodně to není poslední akce tohoto typu, na které jsem byl.

A jeden poznatek nakonec….My, z maloměsta, flexíme líp jak v Praze 🙂

Byli jste někdy na podobné akci?

Svoje odpovědi mi můžete nechat v komentářích. Pokud se vám článek líbil můžete ho i sdílet.

Zároveň mě můžete sledovat na Twitteru, Instagramu a Facebooku.

tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *