Yzomandias & Nik Tendo KVIFF 2019

Yzomandias & Nik Tendo zavítali 6.července na poslední párty KVIFFu do Karlových Varů. Byl to jediný koncert Milion+ v KV tento rok.

Nik Tendo

Jediná pořádná “flex” akce tohoto léta v Karlových Varech. Logicky jsem na ní nemohl chybět. Ovšem, bez chyb se to taky neobešlo…

 1. Kontrola občanek je OK – zvláště, když vám táhne na 30. Pak stoupnete do kotle a týpek před váma řve, že ho přijali na střední a dostal v devítce dvě 4 na vízo, tak si prostě říkám “k čemu, kurva? prokazuju věk, když sem pustí každýho cucáka???”
 2. Rozhazování plnýho piva mezi lidi…alespoň nebylo takový horko.
 3. Borka přede mnou v první řadě s narvaným batohem na zádech. Samozřejmě si s ním každých 5 minut dělala místo. Teda až do chvíle, kdy ji knockoutoval borec vedle mě.
 4. Cápek, co hodil kelímek s kafem mezi lidi a ohodil borce v bílým tričku Armani (možná Gucci ?). Samozřejmě ho tam zbouchali.
 5. Nechyběly řvoucí “krávy”, který se pak asi 10 minut přetahovaly o bílou mikinu M+, kterou Yzo hodil do davu.

Extra povedená akce

Yzomandias

Musím uznat, že to byla hodně povedená party. Celkově prostor byl zvolený opravdu skvěle. Koncert se uskutečnil v Císařských Lázních I. v prostoru amfiteátru, kde byla nasvícená projekce na zdi a vypadalo to vážně dokonale.

Stál jsem mezi druhou a třetí řadou s bráchou a užili jsme si to na maximum. Už nástup samotných borců z Milion Plus stál za to. Hned první song byl Z Nuly Na Sto a dav se rozskákal do rytmu tvrdýho beatu.

Nechyběly starší hity jako Holly Molly, který hoši osekali o sekce, kde zpívá Lvcas Dope a jiní. Hrály se hodně songy z nového alba J. Eden 2 Mixtape a nakonec jsme si vykřičeli pecku Kawasaki, kterou už nehráli několik let a prý to bylo naposledy, co song zazněl.

Když nepočítám blbečky, který vlezou do kotle a pak se diví, že je strhne dav, tak byl koncert fakt mega. Byl to vlastně můj první koncert Yzomandiase a českýho trapu celkově a fakt mě to bavilo. Lidi moshovali, zpívali (?) a celkově se fakt bavili. Navíc jako překvapení sebou kluci přitáhli Kokyho, kterej s nima dal pár songů. Na beatu byli Deacky Beats a Konex.

Pokud se vám článek líbil můžete ho sdílet na sociálních sítích. Zároveň mě můžete sledovat na TwitteruInstagramu a Facebooku.

tenChemicky
Jsem osmadvacetiletý blogger , gamer, nadšený vaper, milovník tetování, piercingů a dobrého sexu. Píši hlavně o jídle, vapingu a občas o svém životě. Jsem fanatický fanoušek Linkin Park :)

One comment on “Yzomandias & Nik Tendo KVIFF 2019”

 1. Sára napsal:

  Na týhle akci jsem nebyla, ale ze záznamů, storíček na instagramu a podobných zdrojů, jsem si stačila všimnout, že to určitě byla skvělá show.
  Důležitý je, si to vždycky užit na plno!
  Sára

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *