Linkin Park Berlin 2015

MŮJ DRUHÝ KONCERT LINKIN PARK, NA KTERÉM JSEM BYL A BYLA TO NAPROSTO LUXUSNÍ SHOW !!!

> FOTKY Z BERLÍNA ZDE <<

 

Opět brzké ranní vstávání a příprava na 5 hodinové peklo autem, kdy nás ještě google mapy navedly na nějakou lesní cestu. Nakonec jsme hotel našli, já si dal i sprchu a vyrazili jsme kolem půl šesté na stadion An Der Alten Forsterei.

Místa jsme měli vážně skvělá. Byli jsme na tribuně od stage napravo a už při Lower Than Atlantis jsem věděl, že jsem vybral dost dobře. Bylo to blízko, šlo skvěle vidět a slyšet.

LTA hráli moc dobře. Byli energický, zpěvák zábavnej. Hudbu dělají dost dobrou. Připomíná mi to křížence Fall Out Boy/Green Day/Sunrise Avenue. Myslím, že fanoušci, co byli v polsku nám mohli jen tiše zavidět.

 

Bylo 21:20, když na stage přišli Linkin Park a dav úplně šílel. Bylo to něco skvělého, nezapomenutelného. Ten pocit, když skvěle vidíte na stage a slyšíte každé slovo, i přesto, že lidi kolem vás zpívají, je prostě k nezaplacení.

Strašně jsme si to užili. Setlist byl naprosto famozní. Jsem hrozně rád, že Darken Than Blood zaznělo jen intro a první sloka, protože Aokiho prostě nemám rád (je mi líto)

Nejvíce mě asi potěšila skladba Remember The Name, kdy Mike přišel na podium a řekl, že má pro nás exkluzivní minikoncert Fort Minor a spustil refrén a první sloku. Hned na to přišlo Welcome.

Při loňském koncertu jsem psal, že se mi moc nelíbila Until Its Gone, ale po polsku jsem se do ní zamiloval a tohle je to samé. Ta skladba se mi zdála fajn, ale nic extra, ovšem když to slyšíte živě. To je prostě brutální nářez.

 

Co se týče skladeb tak nejvíce mě potěšilo to, co jsem loni neslyšel a to Rebellion, From The Inside, A LIne In The Sand a moje milovaná Breaking The Habit.

Dále nesmrtelná a nezapomenutelná In The End, kterou jsem konečně opravdu dobře slyšel a slza samozřejmě ukápla, jelikož tenhle song je moje srdcovka.

Dost mě překvapilo, že stadion šílel hlavně při skladbách z Transformers a to What I’ve Done a New Divide.

Atmosféra byla prostě skvělá. Organizace bezchybná. Nikde žádný velký fronty, Všude WC. Dokonce mezi lidi chodili a prodávali pivo do speciálních kelímků, které potom všichni při odchodu sbírali 🙂

Tomuhle koncertu se prostě nedalo nic vytknout. Myslele jsem, že první koncert nic nepřekoná, ale tohle byla prostě brutální show a děsnej nářez….

Samozřejmě jsem si odvezl tričko, CDčko The Hunting Party a ten skvělý kelímek, který jsem sebral nějakému člověku, který si ho už nevšímal a jeho pivo vylil, ale to už nikdo nehrotí 😀

Za skvělé fotky chci poděkovat autorce blogu legendaryworldoftouring.wordpress.com, která je přidala odkazem na web LPU 🙂 | Thank you for your pics, Legen Waitforit Dary