Linkin Park – WROCLAW 2014

CHESTER STÁL 5 METRŮ PŘÍMO PŘEDE MNOU A BEZ TRIČKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Byl jsem tam. Viděl jsem své Bohy, Zpíval s níma. Skákal, řval, smál se a plakal.

> VŠECHNY FOTKY Z WROCLAWI ZDE <<

 

Ráno jsem vyšel krátce před šestou a na Florenci se setkal s ostatními. Nikoho z nich jsem v životě neviděl, ale sešli jsme se skvělá parta.

Autobus vyjel něco málo před devátou a do Polska jsme dorazili kolem 2 odpoledne. Pak následovala příšerná skoro hodinová cesta tramvají na stadion, kde neměli skoro nic označená.

Organizace stála totálně za “ženský pohlavní orgán”. Měli jsme všichni předčasný vstup a nikde to nebylo označené. Nakonec jsme to našli a vystáli si hodinovou frontu než nás pustili dál. Pak následoval zběsilý útěk na nejlepší místa ve stylu “ser na to, běž dál”. Následovalo dvou a půl hodinové stání než začali hrát Fall Out Boy – hosté večera.

FOT byli úžasný. Hráli opravdu senzačně a zazněli od nich největší hity – Sugar We´re Going Down, I dont Care, Dance Dance, Thanks For The Memories, Phoenix.

Následovalo další čekání, které trvalo 45 minut. Podařilo se mi urvat si skvělou 3 řadu a během vystoupení LP jsem se dostal do druhé řady a viděl jsem vše. V kotli bylo příšerné horko a tlačenice, jak se každý rval dopředu. Jsem rád, že jsem to ustál.

A pak konečně přišli. Kotel úplně řval. Každý je chtěl vidět a být jím co nejblíže. Byli naprosto dokonalý, senzační, ohromující, nepřekonatelní.

Měl jsem na ně perfektní výhled. Především na Mika a Joa a Chester byl skoro pořád na Naší straně.

Nedokážete si představit tu ohromnou elektrizující atmostféru, kterou ještě umocnila skladba Given Up, kdy při refrénu celý stadion doslova explodoval.

Při skladbách Waiting For The End a In The End jsem plakal, protože to jsoiu skladby, které naprosto zbožňuju.

Díky tomuhle koncertu jsem si zamiloval skladbu Until It´s Gone, která se mi předtím vůbec nelíbila, ale naživo zní naprosto luxusně.

Další skladba, při které jsme se vyřádili byla Faint. Skákal jsem, řval, zpíval, snažil se držet s Mikem tempo jeho rapu. Bylo to dokonalé.

K mému vytouženému přání si Chester sundal v půlce koncertu tričko a vystavil tak na obdiv své úžasné kérky. Konečně jsem mohl vidět jeho “klauna” na loktu a legendární “plameny” na rukou na vlastní oči.

Naprosto magický moment přišel při složené skladbě Leave Out All The Rest/ Shadow Of The Day/ Iridescent, kdy se roztleskalo a rozespívalo všech 30 tisíc lidí na stadionu. Tento úžasný zážitek nejde popsat, to musíte prostě vidět.

Papercut, One Step Closer, Point Of Authority, Guilty All The Same, Castle Of Glass, Numb, BlackOut, Burn It Down

a další songy mého srdce, u kterých jsem si málem vyřval hlasivky, ale tohle bylo nezapomenutelné.

Bylo to mé splněné přání.

Když jsme pak seděli venku, jen jsem pronesl “Teď už můžu umřít” a všichni se mnou souhlasili, protože je to prostě tak. Svůj sen jsem si splnil a byl u toho v druhé řadě. Jsou to moji Bozi. Miluju jejich hudbu nadevše.

Navíc jsem se rozhodl, že si k 23. narozeninám nechám vytetovat na předloktí jejich logo, protože jejich hudba je mým rájem 🙂

Děkuju všem,co tam se mnou byli a děkuju hlavně Adel za skvělé fotky, které mi budou navždy připomínat tenhle splněný sen.